Интегриран пристап на давање социјална, правна и медицинска поддршка на бездомни и социјално загрозени семејства и поддршка при планирање на лични финансии и вдомување.

Дела на подарување без очекување ништо за возврат е дефиниција за вистински дела нa

ЉУБЕЗНОСТ

Мобилизација на граѓаните и на локалните заедници во Скопскиот регион за поддршка и помош на бездомниците и социјално загрозените

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings. Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings. Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.